BİYOPEYZAJ

Yenilikçi yaklaşımıyla, yaşam alanlarınızda geleceğe uzanan tasarımlara imza atmak için çalışıyor..

PEYZAJ SEKTÖRÜNDE 10 YILLIK DENEYİM

Biyo Peyzaj ulusal ve uluslararası bir platformda peyzaj iş geliştirme, tasarım ve proje yönetimi alanında hizmet vermektedir.

BİYO PEYZAJ’ ın temelleri bundan 40 yıl önce bir pest kontrol/ilaçlama şirketi (EKOPEST) olarak atıldı. Zamanla büyüyüp gelişen firmamız, önce BİYOBAHÇE BAKIM olarak peyzaj bakımı, ardın da BİYO PEYZAJ olarak peyzaj tasarım ve uygulama anlamında entegre bir modelle çalışmayı sürdürmektedir.

Ülkemizde son yıllarda kurumsallaşan ve profesyonel olarak hizmetler verilmeye başlanan peyzaj sektöründe Biyo Peyzaj olarak temel amacımız, tüm dünyada gelişen ve değişen peyzaj kriterlerine uygun olarak, yenilikleri, son trendleri takip ederek bölge koşullarına uygun, modern, kalıcı ve sürdürülebilir peyzaj projeleri üretip, peyzaj uygulamaları yapmaktır.

Verdiğimiz hizmetlerin en büyük getirisi olarak müşterilerimizin Biyo Peyzaj’a olan güven duygusunun artması ve kalite anlayışınıza uygun işler ortaya koymaktır.

Günümüz ve Piyasa

Günümüzde sanayileşme ve kentleşme sürecinde olan ülkemizde peyzaj sektörünün gelişmesi ile birlikte özellikle Büyük şehirlerde yaşayan insanlar ile doğa arasında oluşan mesafe kapatılmaya başlamıştır.

Biyo Peyzaj ve Hizmet Modelimiz

Biyo peyzaj olarak amacımız, sizler için en iyi hizmet modellerini tasarlayarak daha mutlu ve huzurlu yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlamaktır.

Güven ve Kalite Anlayışı

Verdiğimiz hizmetlerin en büyük getirisi olarak müşterilerimizin Biyo Peyzaj’a olan güven duygusunun artması ve kalite anlayışınıza uygun işler ortaya koymaktır.

Biyo peyzaj, peyzaj tasarım, planlama ve uygulama alanlarında tam hizmet veren ve kendini sürekli geliştirmeye açık bir şirkettir.
Çalıştığımız proje tipleri çeşitlilik göstermektedir:
Özel bahçeler, iş merkezleri, avm’ler, oteller, kamusal alan, özel işletmeler gibi farklı birçok alanda konsept proje, uygulama projeleri, altyapı projeleri, sulama planı, aydınlatma planı, detay kesitler, 3d görselleştirme gibi görsel çalışmaları saha uygulamalarından önce müşterilerimize sunuyor, ardından uygulama aşamasına geçiyoruz.
BÜTÜNCÜL HİZMET

Çalışma modelimizde zirai ilaçlama ve dezenfeksiyondan peyzaj bakımına, organik peyzaj yaklaşımından tasarım ve üretime kadar farklı ve birbirini besleyen disiplinlerle bir arada çalışıyoruz.

ÖZGÜN MİMARİ ÇÖZÜM

Donanımlı teknik kadromuz sayesinde tasarımdan uygulamaya mekanınız için en uygun mekânsal çözümleri sunuyoruz.

KALİTE VE GÜVEN

Biyo Peyzaj olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ürün ve doğru hizmet sunarak kazandığımız güvenle sektörde fark ediliyoruz.

BİYO PEYZAJ, MÜŞTERİLERİN YAŞAM ALANLARI İÇİN EN UYGUN ÇÖZÜMLERİ BELİRLENEN ZAMAN ARALIĞINDA, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN HAYATA GEÇİRİYOR.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

ANAHTAR TESLİM BAHÇELER

Biyo Peyzaj, anahtar teslim uygulamalara imza atıyor. Sert peyzaj, yumuşak peyzaj, altyapı, donatı elemanları gibi peyzaj işlerinin her dalında sunduğumuz hizmetle bahçelerinizi bakıma hazır şeklide teslim ediyoruz.

DOĞAYI SEVİYORUZ

Yaşam alanlarınızı kaliteli ve yaşanabilir hale getirerek mutluluğu artırmak, doğaya ve hayata değer katmak bizim görevimiz.

EŞSİZ TASARIM ÇÖZÜMÜ

Kaliteli ve donanımlı ekibimiz sayesinde tasarımdan uygulamaya mekanınız için en uygun mekânsal çözümleri sunuyoruz.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Biyo Peyzaj, alanındaki yeni çözüm modellerini araştırıyor. Müşterilerimize ait mekanları yalnızca özgün şekilde değil, aynı zamanda yeni özel teknolojileri kullanarak ve deneyimleyerek geliştirir ve oluşturur.

ENTEGRE TASARIM 360 °

Yaklaşımımız, tasarımdan bitirme aşamasına kadar tüm projeleri yönetmemizi sağlıyor. Biyo Peyzaj Tasarım ve Tekliflendirme Departmanı her projeyi belirli aşamalara böler; Fizibilite, Konsept Eskizleri, Detaylı Tasarım, Saha Uygulaması ve Hakediş olarak hazırlanmıştır.

KALİTE VE GÜVEN

Dinamik ve esnek yapımızla ve her geçen gün yetişen tasarımcılar ve bahçıvanlar ekipleri sayesinde, özel peyzaj tasarımları yaratabilen ve tasarlayabilen ekibimiz sayesinde kaliteli çözümler sunarak pek çok kurumsal ve bireysel müşterimizin güvenini kazandık.

KÜÇÜK ÖLÇEKTE BİR KONUT BAHÇESİNDEN BÜYÜK ÖLÇEKLİ ALANLARA KADAR TÜM PROJELERE AYNI HASSASİYET, ÖZGÜN YAKLAŞIM VE KALİTELİ
HİZMET KAYGISIYLA YAKLAŞIYORUZ.

SÜRDÜRÜLEBİLİR PEYZAJ ANLAYIŞI VE YENİLİKÇİYAKLAŞIMIMIZLA YAŞAM ALANLARINIZDA GELECEĞE UZANAN TASARIMLARA İMZA ATMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ.