Kalite ve Güven

Biyo Peyzaj olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ürün ve doğru hizmet sunarak kazandığımız güvenle sektörde fark ediliyoruz.

KONSEPT VE UYGULAMA PROJELERİ

Peyzaj uygulamaları yapmadan önce bir peyzaj mimarı tarafından mekânsal kurgusu planlanmış bir proje çizilmesi yaşanabilir alanlar oluşturmak için gereklidir. Geniş mimari kadromuz bu doğrultuda sürdürülebilir alanlar tasarlamak için çalışıyor…

Daha Fazla

PEYZAJ UYGULAMA

Peyzaj uygulama alanında 10 yıldır hizmet veren firmamızda çok çeşitli teknikler kullanarak hem iç hem dış mekanda yatay ve düşey düzlemlerde yeşili her noktada hissedebilmeniz için çalışıyoruz. Hizmetlerimiz arasında yoğun olarak uyguladığımız; dış mekan peyzaj uygulama, iç mekan peyzaj uygulama, yeşil çatı uygulamaları, peyzaj altyapı uygulamaları, sert zemin uygulamaları, yapay bitki uygulamaları müşterilerimizin mekanlarına her geçen gün değer katmayı sürdürüyor.

Daha Fazla

DİKEY BİTKİLENDİRME

Dikey bahçeler iç ve dış mekanda kullanımlarıyla şehir hayatında alışık olduğumuz tekdüzeleşmiş
yapılara karşılık sıradışı ve ekolojik bir alternatiftir. Hava kalitesini yükseltir, dış cephelerde kullanıldığında ısınma ve soğutma masraflarını düşürür. Mekanlara dinamizm ve canlılık katar.

Daha Fazla

BİTKİ VE MALZEME TEMİNİ

Biyo Peyzaj olarak; yaptığımız uygulamaların yanısıra ekibi bulunan müşterilerimiz için her türlü metraj aralığında iç ve dış mekan süs bitkileri, yapay bitki, sert zemin materyali, sulama ekipmanı, ahşap, beton malzemeler vb. ürünleri Türkiye’nin her yerine ve yurtdışına tedarik edebilmekteyiz.

Daha Fazla

PEYZAJ BAKIMI VE DANIŞMANLIK

Uygulaması tamamlanan proje alanımız peyzaj bakımına hazır hale getirilir. Mobil ekip ile periyodik
olarak veya sabit personel desteğiyle peyzaj bakımı hizmeti sunulur. Peyzaj bakımı ile ilgili olarak yeni
teknolojinin ürünü olan QR kod sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde personelimiz sahada
yapılan işleri müşterimiz veya ilgili kişiye direk raporlama yapabilmektedir.

Daha Fazla

ÖZEL ETKİNLİKLER / SOSYAL AKTİVİTELER

Baharın gelişi ile birlikte kentlerde, sosyal alanlarda, ticari alanlarda kutlamalar, görsel ve işitsel olarak coşku ve hareketliliğin arttığı, doğanın ve insanların yeniden canlandığı piyasa hareketliliğinin ve tüketimin pek çok sektörde arttığı bir dönemdir. Böyle bir dönemde mekanınızı canlandırmak, yeni bir konsept oluşturarak hedef kitlenizi etkilemek ve satışlarınızı artırabilmek için Bahar Şenliklerini öneriyoruz…
Bahar şenliklerinin yanı sıra Biyo Peyzaj olarak uygulamalarını da yapmış olduğumuz teraryum atölyeleri ve workshop’lar her yaştan insanın çok dikkatini çekmiştir. Hem eğlenceli hem stres atmanızı sağlayan bir sosyal aktivite olan workshop’larımızı hem halka açık hem de özel gruplar halinde organize ederek hayata geçiriyoruz.

Daha Fazla